XTRA BODY STUDIO EMS

 

ems1

 

 

XTRA BODY Studio EMS jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy pragną pracować nad swoim ciałem i kondycją w miłej, kameralnej atmosferze pod czujnym okiem profesjonalnych i sympatycznych trenerów w systemie 1 na 1. Nie mamy nic wspólnego z przeludnionymi, dusznymi siłowniami, gdzie często toczy się walka o sprzęt. Nasze studio, to miejsce, które po prostu sprzyja treningom. Klienci czują się u nas jak w domu. Tu nikt nikogo nie ocenia. Trenerzy są od tego, żeby pomóc osiągnąć cel bez zbędnego stresu, zmobilizować, pilnować prawidłowej postawy ciała podczas ćwiczeń, korygować ewentualne błędy, wspierać, dobierać odpowiednie ćwiczenia oraz odpowiednio ustawiać parametry urządzenia, aby trening był jak najefektywniejszy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Dobór odpowiedniego planu treningowego uzależniamy od wielu czynników, takich jak poziom zaawansowania, kondycja, sprawność, wydolność, wytrzymałość, ogólny stan zdrowia oraz indywidualne cele.

XTRA BODY to studio, w którym łączymy trening personalny z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia XBody NEWAVE™ do elektrostymulacji mięśni. EMS to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych metod treningowych i ogólnorozwojowych XXI wieku. Od wielu lat metodę  EMS stosuje się w sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy też medycynie estetycznej.
Oprócz treningów przeprowadzamy specjalistyczne pomiary, aby móc na bieżąco weryfikować postępy.
XTRA BODY powstało w odpowiedzi na współczesne potrzeby – wysportowane ciało, idealna sylwetka i dobra forma fizyczna w maksymalnie krótkim czasie. Docenią to osoby, które na co dzień mają mało czasu ze względu na pracę i obowiązki domowe, ale zdrowie i kondycja fizyczna nie są im obojętne.
Treningi w XTRA BODY Studio EMS umożliwiają nie tylko poprawę kondycji, zwiększenie wydolności i świadomości własnego ciała, ale także poprawę wyglądu sylwetki, wyrzeźbienie ciała, redukcję tkanki tłuszczowej, budowę beztłuszczowej masy mięśniowej, redukcję cellulitu, wzmocnienie mięśni kręgosłupa, pozbycie się bólu pleców czy też odzyskanie sprawności po kontuzjach.
A wszystko to przy niesamowitej oszczędności czasu – trening trwa tyko 25-30 minut i daje lepsze efekty niż 2 godziny spędzone na siłowni. W dodatku wystarczą dwa treningi w tygodniu, zamiast 3-6 na tradycyjnej siłowni.
XTRA BODY Studio EMS to gwarancja satysfakcji i efektów w krótkim czasie. Prosty i przyjemny sposób na osiągnięcie celów związanych z wyglądem i kondycją.
Pobudzimy Cię do życia, zapewnimy rześkość ciała i umysłu, pozytywnie nastawimy do otaczającego nas świata, a także damy zastrzyk pozytywnej energii.

Mieścimy się w bardzo dogodnej lokalizacji w Śródmieściu, do której łatwo można dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie Metra, tramwajów i autobusów, co sprawia, że dojazd z różnych dzielnic Warszawy nie stanowi większego problemu.